منابع آلمانی

دانلود کتاب خودآموز آلمانی Teach Yourself German

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

یکی دیگر از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید.


کتاب Teach yourself German از بهترین خودآموزهای زبان آلمانی است. این کتاب از مجموعه‌ی Teach yourself از یک انتشاراتی به همین اسم است که بیش از 50 زبان را پوشش داده است. طراحی این کتاب برای افرادی است که قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند و می‌خواهند آن را بدون نیاز به معلم و رفتن به کلاس و آموزشگاه یاد بگیرند. همچنین در کنار کتاب، فایل‌های صوتی آن نیز قرار دارد که برای تلفظ و همچنین تقویت‌های مکالمه و شنیداری استفاده می‌شود.

دانلود کتاب خودآموز آلمانی

این کتاب شامل 25 درس با موضوعات مختلف است؛ موضوعاتی چون سلام و احوالپرسی، خرید کردن، رفتن به رستوران، کار کردن، رفتن به هتل و دیگر موارد. در هر بخش لغات و گرامر مربوط به همان موضوع آورده شده است و شیوه‌ی چینش این موضوعات به گونه‌ای است که زبان آموز به راحتی آنها را درک می‌کند. برای درک مطالب، از تصاویر نیز استفاده شده است و نکات دستوری، گرامر، لغات و دیگر موارد نیز در هر بخش به زبان آموز تدریس می‌شود.

این کتاب برای افرادی مفید است که می‌خواهند زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرند. کتاب Teach yourself Germanشما را از سطح پایه به سطح متوسط می‌رساند. در پایین می‌توانید این کتاب را به رایگان دانلود کنید.

لینک دانلود کتاب Teach Yourself German – با حجم 67 مگا بایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن