پادکستپیشنهاد سردبیر
موضوعات داغ

101 پادکست برتر در سال 2018

نکات برگزیده مطلب

  • اگر هنوز دنیای جادویی پادکست‌ها را کشف نکرده‌اید، با ما برای کشف بهترین‌های هر حوزه همراه شوید.

اگر هر روز مشغول رفت و آمد، دویدن، شستن ظرف‌ها، کار کردن و … هستید،

آیا باهوش‌تر هم می‌شوید؟

حال اگر انجام کاری باعث می‌شد که سلامت، ثروت و بینش شما افزایش یابد چه؟

بهترین پادکست‌های حال حاضر در دنیا شما را به این سطح از دانش می‌رساند. اما با ظهور هزاران پادکست گوناگون در سرتاسر دنیا، و با گسترش دو برابری صنعتی پادکست سازی، پیدا کردن بهترین پادکست‌های موجود در هر حوزه کار دشواری شده است.

ما سعی کرده‌ایم در این پست بهترین پادکست‌های موجود در دنیا را به شما معرفی کنیم. بدون توجه به اینکه شما به چه حوزه‌ای علاقه دارید، در این لیست می‌توانید پادکست مورد نظر خود را پیدا کنید. پادکست‌هایی که به بهبود سلامت شما، افزایش ثروت و رشد بینش شما کمک می‌کنند.

101 پادکست برتر در همه‌ی زمینه‌ها را می‌توانید در این لیست مطالعه کنید. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی


The Mission Daily by The Mission (iTunes)

The Mission Daily by The Mission

این پادکست در حوزه‌ی آموزش فعالیت دارد و برنامه‌هایی برای راههای ثروت اندوزی، سلامت جسمانی و روحی و درک فضای پیرامون ارائه می‌کند.

دنیا به سرعت در حال تغییر است. محققان تخمین می‌زنند که تکنولوژی و اتوماسیون در طول دهه‌ی آینده جانشین نیمی از موقعیت‌های کاری امروز می‌شوند. دیکتاتورهای دیوانه مشغول راه‌اندازی جنگ هستند، فقر زیاد می‌شود، و بشر درگیر کشاکش‌های جدیدی می‌شود…

به طوری که انگار هیچوقت بشر با چنین چالش‌هایی روبرو نبوده است.

پس، چگونه می‌توانید بر این چالش‌ها غلبه کنیم و بر آنها فائق آییم؟

تا جایی که میتوانید مشغول به یادگیری شوید و دانش خود را افزایش دهید. این پادکست در این مسیر شما را یاری می‌کند.

The Story by The Mission (iTunes & Google Play)

The Story by The Mission

در پادکست The Mission، شما روایت ماجراهایی را می‌شنوید که دنیا را دستخوش تغییر کردند.

انسانهای شجاع و جاه طلبی که در زندگی خود موفق بودند و بخش‌های از زندگی مردم را تغییر دادند. شما می‌توانید هم در iTunes و هم در Google Play مشترک این پادکست شوید.

IT Visionaries

IT Visionaries

پادکست IT Visionaries بهترین مورد در زمینه‌ی آموزش است و بیشمار مصاحبه با افراد موفق حوزه‌ی فناوری اطلاعات دارد.

این پادکست سعی دارد تکنولوژیهای آینده در حوزه‌ها و صنعت‌های متفاوت را کشف و اطلاعاتی از آن که برای مخاطب قابل هضم باشد را در این پادکست ارائه کند.

هر اپیزود شامل ترندهای روز، رویدادها و ترندهای گوناگون است و همگی از سوی رهبران پیشگامان دنیای نوآوری در تکنولوژی بیان می‌شود.

حال چه مهمانهای این اپیزود شامل 100 مدیرعامل/بنیانگذار برتر مجله Fortune باشند، یا اینکه بنیانگذاران استارتاپ‌های تکنیکی پیشرو  باشند، شما روایت‌هایی را در این پادکست خواهید شنید که هیچ جای دیگر به گوشتان نخورده است.

Anatomy of Next

Anatomy of Next

موضوع: فلسفه، علم، تکنولوژی، کسب و کار.

برای افرادی که شب و روزشان تکنولوژی است و به این موضوع علاقه دارند و می‌خواهند تاثیری در محیط پیرامون خود ایجاد کنند، Anatomy of Next بهترین انتخاب برای گوش دادن است. این پادکست از سوی یکی از سرمایه‌داران بزرگ حوزه‌ی تکنولوزی منتشر می‌شود؛ یکی از سهامداران شرکت‌هایی چون SpaceX، Airbnb، و Stemcentrx. موضوعات متنوعی در این پادکست بررسی می‌شوند که آن را به یکی از جذاب‌ترین پادکست‌های این حوزه تبدیل می‌کند.

از اینجا شروع کنید: Fermi’s Paradox

اگر احتمال زندگی در جهان خارج وجود دارد، شواهد آن کدام‌ها هستند؟ در این اپیزود، تیم anatomy of Next دنیای پیرامونی را بررسی می‌کنند.

A16z Podcast

a16z Podcast

موضوع: اخبار حوزه تکنولوژی، کسب و کار، ترندهای فرهنگی.

این پادکست موضوعاتی چون ترندهای روز، تکنولوژیهای نوظهور، برندهای جدید و فرهنگ در حال تکامل را بررسی می‌کند. اگر دوست دارید از اخبار روز مطلع شوید، حتما این پادکست را بررسی کنید.

از اینجا شروع کنید: Platforming the Future

Found my Fitness

Found my Fitness

موضوع: سلامت، زیست، فیتنس، تحقیق، علم، سلامتی.

دکتر رواندا پاتریک از بهترین منابع مورد اعتماد در حوزه سلامت است. او همیشه از جدیدترین تحقیقات حوزه‌ی عمر، سلامت مغز، سرطان، رشد و دیگر موضوعات مطلع است. دکتر پاتریک در این پادکست مطالعات و تحقیقات کاملا تکنیکی را عرضه و جزئیات بسیار جذابی را به شما ارائه می‌کند که دیگر شما را از خواندن مقالات بلند و تخصصی بی‌نیاز می‌کند.

The Knowledge Project

The Knowledge Project

موضوع: کسب و کار، سرمایه‌گذاری.

این پادکست که میزبانش یکی از باهوش‌ترین وبلاگهای اینترنت، Farnham Street، است با افراد مشهور و چهره در سرتاسر دنیا مصاحبه و آن را در این پادکست منتشر می‌کند.

از اینجا شروع کنید: درسهایی از یک میلیاردر خودساخته: مکالمه‌ی من با ری دالیو

ری دالیو، بنیانگذار یکی از بزرگترین و موفق‌ترین هج فاندهای تاریخ، اخیرا کتاب معروفش به نام Principles را به روز کرد. او دهه‌ها از این چهارچوب برای رسیدن به موفقیت استفاده کرد و آن را با دنیا به اشتراک گذاشت. گفتگوی او با Farnham Street حدود یکساعت به طول انجامید.

Unchained

Unchained

موضوع: رمز ارزها، بلاک چین، مالی.

در این پادکست، لورا شین، میزبان پادکست، با پیشگامان حوزه‌‌های تکنولوژی، خدمات مالی، سلامت، دولت و دیگر بخش‌ها درباره‌ی اینکه چگونه بلاک چین و رمز ارزها فرصت‌های جدیدی در اختیار استارتاپ‌ها و مردم قرار می‌دهند صحبت می‌کند.

از اینجا شروع کنید: هر آنچه که می‌خواهید درباره بیت کوین، اتریوم، بلاک چین، عرضه عمومی و دیگر موارد بدانید.

The Joe Rogan Experience

The Joe Rogan Experience

موضوع: کمدی، کسب و کار، جامعه.

جو روگان، که شاید بخاطر مسابقه‌های معروف آشپزی بر روز تلویزیون‌های شبکه‌ای او را بشناسید، میزبان این پادکست است. او موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهد و درباره جذاب‌ترین موضوعات روز صحبت می‌کند. یکی از بهترین جنبه‌های این پادکست مهمانهای متنوعی است که او به برنامه دعوت می‌کند، که اغلب منجر به مکالماتی عمیق و هوشمندانه می‌شود.

از اینجا شروع کنید: Andreas Antonopoulos

در این اپیزود تقریبا سه ساعته، آندریاس آنتونوپولوس درباره بیت کوین حرف می‌زند. به خاطر داشته باشید که قدمت این پادکست تقریبا چهار سال است اما مبانی ارزهای دیجیتال همان هستند.

Unregistered

Unregistered

موضوع: آموزش، درسهای زندگی، افکار نابهنگام.

در این پادکست درباره‌ی هرچیزی که فکرش را می‌کنید صحبت می‌شود. از کشاورزان گرفته تا کمدین‌ها، نویسندگان بی نام و نشان، منتقدان فرهنگی، و بسیاری دیگر به موضوع اپیزودهای متنوعی این پادکست تبدیل شده‌اند. محوریت این پادکست بیشتر حول محور افرادی هست که از نظر جامعه «غیر طبیعی» به نظر می‌رسند.

Revisionist History

Revisionist History

موضوع: تاریخ، داستان سرایی.

یکی دیگر از پادکست‌هایی که اگر بر روی تردمیل خواستید با خستگی و روزمرگی مبارزه کنید باید گوش دهید. مالکوم گلادول، نویسنده کتاب پر فروش Outliers، روایت‌هایی از تاریخ را بیان می‌کند که موجب ایجاد دنیایی شده است که اکنون در آن زندگی می‌کنیم. Revisionist History افراد، ایده‌ها، و رویدادهایی را بررسی می‌کند که ناشناخته مانده‌اند یا اشتباه به جامعه معرفی و اغلب فراموش شده‌اند.

Strangers

Strangers

موضوع: روایت‌های شخصی، درسهای زندگی.

به ما یاد داده‌اند که به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات عمیق را به افراد نزدیک محدود کنیم یا اینکه اصلا آنها را به اشتراک نگذاریم. اگر نخواهیم با افراد غریبه‌ای که در اطرافمان هستند ارتباط برقرار کنیم دنیای خیلی تنهایی خواهیم داشت. لی تاسو با به اشتراک گذاری روایت‌های احساسی آدمهای مختلف سعی در تغییر این ایده دارد.

تنها کافی است به یک اپیزود از این پادکست گوش کنید تا از آن به بعد با دید دیگری به اطرافیان خود بنگرید.

Terence McKenna with Art Bell

Terence McKenna with Art Bell

موضوع: فلسفه، فضا و زمان، زندگی وفرهنگ.

یک مجموعه‌ی کمتر شناخته شده به میزبانی Art Bell شامل چهار مصاحبه با فیلسوف متوفی، ترنس مک کنا، که بین سالهای 1997 و 199 ضبط شده است.

The Jordan B. Peterson Podcast

The Jordan B. Peterson Podcast

موضوع: روانشناسی، فلسفه، فرهنگ.

بسیار نادر است که یک چهره‌ی علمی همچون جوردن پترسون وارد حاشیه شود؛ کسی که در ماههای اخیر دچار حواشی فراوانی بوده است که مستحق آن نیست. ظاهرا مردم هنوز واکنش نشان دادن به کسی که نظر علمی خودش درباره موضوعی را ارائه می‌کند یاد نگرفته‌اند.

جدا از اظهار نظرهای پترسون، گوش دادن به این پادکست خالی از لطف نیست و شما را به فکر وا می‌دارد.

از اینجا شروع کنید: عصر جدید – کاملیا پاژلیا

Seth Godin’s Startup School

Seth Godin’s Startup School

موضوع: بازاریابی، کسب و کار، استارتاپ.

ست گودین از نوابع بازاریابی و کسب و کار است. پادکست Startup School ماجرای راهنمایی‌های او به 30 کارآفرین جوان در فرآیند شروع به کسب و کارشان است. درس‌هایی که او در این فرآیند ارائه می‌کند را می‌توان به سادگی به هر کسب و کار جدید یا کارآفرین با انگیزه‌ای تعمیم داد.

از اینجا شروع کنید: فریلنسر یا کارآفرین؟

StartTalk with Neil deGrasse Tyson

StarTalk with Neil deGrasse Tyson

موضوع: علم، فضا، کمدی، فرهنگ.

جایی که علم و فرهنگ پاپ با هم تلاقی می‌شوند.

از اینجا شروع کنید: تلویزیون و تکامل فرهنگ آمریکایی با نورمن لیر

نورمن لیر پدر کمدی موقعیت یا sitcom است. تلویزیون تجربه‌ی مردم از داستان سرایی را عوض کرد و افرادی چون لیر تاثیر زیادی در شکل دادن به این فرهنگ مدرن آمریکایی داشتند.

The Art of Manliness

The Art of Manliness

موضوع: فلسفه، زندگی.

پادکستی که به مردان کمک می‌کند مردان بهتری باشند. (خانم‌ها نگران نباشند، برای آنها نیز بیشمار پادکست وجود دارد).

از اینجا شروع کنید: خیزش سوپرمن با استیون کوتلر

The James Altucher Show

The James Altucher Show

موضوع: زندگی، کسب و کار و سرمایه گذاری، کارآفرینی.

شاید از قبل جیمز آلتوچر را بشناسید، و ازینرو از محتوای این پادکست با خبر شوید.

او مدتهاست که مشغول ضبط و تهیه‌ی پادکست است (در حقیقت اخیرا 300 امین پادکست خودش را منتشر کرد) و هیچوقت ناامید نشده است. جیمز با برخی از مشهورترین افراد دنیای اطراف مصاحبه می‌کند.

اگر به دنبال یک پادکست بامزه، تاثیرگذار، صادق، و پادکست آموزشی هستید، این یکی را دنبال کنید.

The GaryVee Audio Experience

The GaryVee Audio Experience

موضوع: مدیریت، بازاریابی، کسب و کار، کارآفرینی.

اپیزودهای پادکست GaryVee شبیه به آدرنالینی هستند که مستقیم به عضلات خلاقیت شما تزریق شدهاند. پادکست‌هایش به شما انگیزه می‌دهد که بیشتر کار کنید و در کنار آن، شما را با جدیدترین نکته‌های با ارزش کسب و کار به روز می‌کند.

پادکست‌های او تلفیقی از گفتارهای کوچک و مصاحبه‌های بلند هستند که هم سرگرم کننده هستند و هم ارزش گوش دادن را دارند.

از اینجا شروع کنید: پروژه‌ی هواپیما

یک سری 12 قسمتی درباره جلو افتادن از دنیای امروز.

Social Media Marketing Podcast

Social Media Marketing Podcast

موضوع: بازاریابی، کسب و کار.

با گوش دادن به این پادکست می‌توانید از جنگل شبکه‌های اجتماعی سالم بیرون آیید.مایکل اشتنزلر، میزبان این پادکست، در هر قسمت یک بازاریاب خبره‌ی شبکه‌های اجتماعی را دعوت می‌کند و با هم یک پلت فرم مشخص، یک استراتژی و یا یک ابزار را که به شما در رسیدن به موفقیت در این شبکه‌ها کمک می‌کند آنالیز می‌کنند.

از اینجا شروع کنید: چگونه یک شو درست کنیم که مخاطب را سرگرم کند.

Talk Nerdy with Cara Santa Maria

Talk Nerdy with Cara Santa Maria

موضوع: علم، فرهنگ.

مکانی برای مکالمات جالب با آدمهای جالب درباره‌ی موضوعات جالب. جالب به نظر می‌آید نه؟

از اینجا شروع کنید: مصاحبه با کاتلین داتی درباره مرگ.

Mike Rowe: The Way I Heard it

Mike Rowe: The Way I Heard It

موضوع: داستان سرایی، تاریخ.

چگونه می‌توان این راوی بزرگ را در این لیست قرار ندهیم؟ چه کسی می‌تواند از صدای رسای این مرد لذت نبرد؟ انگار صدای او از اعماق رادیو به گوش می‌رسد. کسی که پادکست‌اش را جدی می‌گیرد اما شما را مجبور به گوش دادن به پادکست‌های بیشتر از یک ساعته نمی‌کند. بعضی از این اپیزودها تنها 10 دقیقه هستند.

در هر اپیزود مایک سری به جزئیات ریز و درشت یک فرد مشهور، یک برند یا یک شرکت می‌زند و ماجراهای جالبی درباره‌ی آن روایت می‌کند.

از اینجا شروع کنید: سایز مهم است!

The Guardian’s Science weekly Podcast

The Guardian’s Science Weekly Podcast

موضوع: علم، اخبار.

شاید از قبل با نشریه ی خبری گاردین آشنایی داشته باشید اما ممکن است از پادکست علمی آنها بی خبر بوده باشید. این پادکست هفتگی به علوم رایج در اطراف زندگی ما می‌پردازد و آنها را از زوایای گوناگون بررسی می‌کند.

از اینجا شروع کنید: پتانسیل محاسبات کوانتوم

How to Start a Startup

How to Start a Startup

موضوع: کسب و کار، اخبار، کارآفرینی، استارتاپ‌ها.

بهترین راه برای توضیح این پادکست این است که بهترین شیوه‌ی ارائه‌های دانشگاهی را در خود دارد.

با ارائه‌هایی جذاب از افرادی جذاب‌تر همچون مارک اندرسون، رید هافمن، و پیتر تایل، این پادکست همان چیزی است که نباید از دست دهید.

از اینجا شروع کنید: پیتر تایل: رقابت برای بازنده‌هاست

Stuff You should Know

Stuff You Should Know

موضوع: جامعه، علم، تکنولوژی.

کاری از تیم HowStuffWorks، این پادکست توضیح می‌دهد که چیزهای پیرامون ما چگونه کار می‌کنند. از دوربین‌های بدنی پلیش گرفته تا زرافه‌ها و دیکتاتورها، هرچیزی که فکرش را بکنید، حتما یک پادکست در موردش تهیه شده است.

از اینجا شروع کنید: فست فود چگونه کار می‌کند. چرا ما عاشق سیب زمینی سرخ کرده‌ایم؟

Marketing School with Neil Patel and Eric Siu

Marketing School with Neil Patel and Eric Siu

موضوع: بازاریابی، کسب و کار.

این پادکست از آن روی با ارزش است که از طرف یک بازاریاب با تجربه و یک کارآفرین خوش سلیقه ارائه می‌شود. در این پادکست این دو نفر بطور روزانه نکاتی درباره‌ی دنیای بازاریابی را با شما به اشتراک می‌گذارند.

از اینجا شروع کنید: 6 نکته درباره بازاریابی که شما را برای سال 2018 آماده می‌کند.

Savvy Painter Podcast with Antrese Wood

Savvy Painter Podcast with Antrese Wood

موضوع: هنر، طراحی، خلاقیت.

کسب و کار هنر را از زبان افراد خبره‌ای که مدتهاست در آن بوده‌اند بشنوید. اگر شما یک فرد هنرمند یا خلاقی هستید که می‌خواهید کارتان را جدی‌تر پیش ببرید، این پادکست انتخاب مناسبی برای شماست.

از اینجا شروع کنید: خلق محتوای بصری که همه گیر شود.

Planet Money by NPR

Planet Money by NPR

موضوع: اقتصاد، کسب و کار.

به عنوان مالک یک کسب و کار، حتما باید دانش مختصری از دنیای اقتصاد داشته باشید. تیم با ذوقی از NPR در اپیزودهای 20 دقیقه‌ای سعی دارند که مفاهیم پیچیده‌ی اقتصادی را برای شما ساده توضیح دهند. روایت‌های آنها به گونه‌ای گفته می‌شود که در ذهن شما ماندگار است و شما هیچوقت آنها را فراموش نمی‌کنید.

Waking up with Sam Harris

Waking Up with Sam Harris

موضوع: علم، سلامت، فلسفه.

هیچ چیز جذاب‌تر از کاوش ذهن یک عصب شناس برای فهمیدن مفهوم دنیای سیستماتیکی که ما در آن زندگی می‌کردیم جذاب نیست. سم هریس یک عصب شناس، فیلسوف، و یک نویسنده ی پر فروش است. او در این پادکست به شدت با ارزش برای آنالیز جامعه، بررسی رویدادهای حال حاضر و همچنین بررسی ذهن انسان گفته‌های جذابی دارد.

از اینجا شروع کنید: طبیعت هوشیاری

Girls Boss Radio

Girls Boss Radio

موضوع: کسب و کار، زنان، فرهنگ، درسهای زندگی.

سوفیا آموروزو با برخی از زنان موفق دنیا، از CEOها گرفته تا بازیگران و سرمایه‌گذاران، مصاحبه می‌کند. مصاحبه‌ها همیشه صادقانه است و مکالمات با ارزشی را می‌توان از آنها دریافت کرد. در کنار آن، شما با فرآیند رشد آنها روبرو می‌شوید.

This American Life

This American Life

موضوع: زندگی، داستان سرایی.

هرجایی که به دنبال پادکست و لیستی از بهترین پادکست‌ها بگردید حتما با This American Life برخورد خواهید کرد. آنها مدت زیادی است که مشغول تهیه‌ی این مجموعه هستند (از سال 1995) و بیشمار مورد برای به اشتراک گذاری دارند. اگر دوست دارید به گوش دادن این پادکست شروع کنید، از این لیست شروع کنید.

On Being with Krista Tippett

On Being with Krista Tippett

موضوع: جامعه، فرهنگ، معنویت.

در این پادکست به موضوع معنویت به زبان بسیار ساده پرداخته شده است و سعی در بسط تجربه‌ی ما از فهم دارد. پادکست درباره‌ی دین نیست؛ بیشتر درباره این مورد است که چه چیزهایی، اگر باشند، در بطن زندگی ما انسانها نهفته است.

Econtalk

EconTalk

موضوع: اقتصاد، کسب و کار، آموزش.

این پادکست به میزبانی راس رابرتز برگزار می‌شود که از اعضای موسسه مطالعاتی استنفورد است. یکی از بهترین پادکست‌های اقتصادی محسوب می‌شود. راس و میهمانان فوق‌العاده‌اش به اقتصادی می‌پردازند که زندگی روزانه‌ی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آنها هرچیزی را مورد بحث قرار می‌دهند؛ از بررسی کتاب گرفته تا چرخه‌های اقتصادی و تجارت و آزاد و سلامت. اقتصاد در اطراف ما در همه جا هست و بهتر است فهم درست‌تری از آن داشته باشیم تا بدانیم که تاثیر آن بر ما زندگی ما چیست.

از اینجا شروع کنید: نسیم نیکلاس طالب: درباره عقلانیت و ریسک.

Brunt Toast

Burnt Toast

موضوع: غذا، تاریخ.

پادکستی درباره افراد نخبه‌ی عاشق غذا.

از اینجا شروع کنید: بدترین غذای تاریخ کاخ سفید.

Nature Podcast

Nature Podcast

موضوع: علم، اخبار.

یک ژورنال علمی درباره علوم مختلف؛ پادکست Nature بهترین مکان برای کسب دانش درباره جهانی است که در آن زندگی می‌کنیم.

The Human Experience Podcast

The Human Experience Podcast

موضوع: فلسفه، زندگی.

یکی از پادکست‌هایی که موضوعش شاید بالاتر از دیگر موضوعات قرار گیرد؛ تجربه‌ی انسانی. و جالب‌تر اینکه پادکسی به همین نام نیز وجود دارد. در توضیح محتوای این پادکست آمده است که «این شو به مخاطبان کمک می‌کند تا زندگیشان را بهبود بخشند».

Philosophize This!

Philosophize This!

موضوع: فلسفه، تاریخ.

بدون شک یکی از جذاب‌ترین مفاهیم پادکستی که با آن برخورد کرده‌ایم. این پادکست به موارد فلسفی زیادی می‌پردازد؛ مواردی چون بودا، دکارت، و لایبنیتز. اسامی که از زمان کلاسهای تاریخ دانشگاه دیگر آنها را نشنیده‌ایم. بدون شک یکی از بهترین پادکست‌ها در حوزه‌ی فلسفه و ساده فهم کردن آن برای مخاطب.

از اینجا شروع کنید: فلسفه قبل از سقراط

In Our Time by BBC

In Our Time by BBC

موضوع: تاریخ.

این پادکست از اواسط سال 2010 در حال پخش شدن است و از قدیمی‌ترین‌ها محسوب می‌شود. آنها به «تاریخ ایده‌ها» می‌پردازند. اگر به دنبال شنیدن چیزی در یک روز بارانی به هنگام رفتن به سر کار هستید، حتما این پادکست را فراموش نکنید.

از اینجا شروع کنید: کتاب مصری مردگان

Money For the Rest of Us

Money For the Rest of Us

موضوع: اقتصاد، سرمایه گذاری.

دیوید استین موارد زیادی را درباره سرمایه گذاری می‌داند. استین با دنبال کردن رویه‌ی تقریبا مشابهی با Planet Money، نکته‌هایی را درباره بحث مالی شرکت‌های بزرگ تکنولوژی بیان می‌کند. در این پادکست هفتگی او نکات زیر را همیشه پوشش می‌دهد:

  • برای بازنشستگی پس انداز کنید.
  • یک پرتفوی سرمایه گذاری بسازید.
  • و یاد بگیرید که پول چگونه کار می‌کند.

از اینجا شروع کنید: آیا بیت کوین بهتر است یا دلار؟

Food for Thought with Collen Patric-Goudreau

Food for Thought with Colleen Patrick-Goudreau

موضوع: غذا، خام خواری، زندگی سالم.

درباره لذات و مزایای زندگی سالم (یا به عبارت دیگر: گیاه‌خواری) بیتشر بدانید. حتی اگر یک وگان (Vegan) نیستید، این پادکست نکات زیادی در رابطه با حوزه‌ی سلامت و غذاها برای شما عرضه می‌کند.

Happiness Podcast By Dr. Robert Puff, Ph.D.

Happiness Podcast By Dr. Robert Puff, Ph.D.

موضوع: زندگی، خوشبختی، عزت نفس.

زندگی همه‌اش درباره سخت کار کردن و زحمت کشیدن نیست. دکتر رابرت تابحال 13 کتاب نوشته است، یک برنامه‌ی تلویزیونی را اجرا کرده است و در این زمینه آثار متعددی از خود دارد.

بسیار مهم است که مابین خشم و غم با شادی یک بالانس ایجاد کنیم. تراپی لزومان به این معنی نیست که برویم نزد کسی و از او کمک بخواهیم. بلکه به معنای این است که ذهن خودتان را بفهمید و بدانید که چه چیزی منجر به بروز واکنش و تصمیم گیری شما می‌شود. تمامی اینجا منجر به زندگی بهتر و شادتر شما می‌شود.

Civics 101 by NPR

Civics 101 by NPR

موضوع: شهری و علوم سیاسی.

این پادکست به موضوعات سیاسی و تلاقی آن با فرهنگ و مدنیت مردم دارد و سعی دارد از جنبه‌های اخلاقی به موضوعات سیاسی بپردازد.

Freakonomics radio

Freakonomics Radio

موضوع: جامعه، فرهنگ.

اقتصاد به مطالعه‌ی پول و تراکنش ربط پیدا می‌کند. این پادکست برای مطالب و محتوای بسیار خوبش به شیوه‌ای سرگرم کننده برنده‌ی جایزه شده است. حتما آن را گوش دهید.

از اینجا شروع کنید: احمقانه‌ترین کارهایی که با پول می‌توانید انجام دهید.

The Secret To Success with CJ & Eric Thomas

The Secret To Success

موضوع: خود درمانی، کارآفرینی.

اریک توماس یک بی خانمان بود که به یک مدیرعامل موفق با مدرک دکترا تبدیل شد و هیچکس بهتر از او نمی‌تواند ماجرای موفقیتش را بیان کند.

Love your Work with David Kadavy

Love Your Work

موضوع: کسب و کار، کارآفرینی، حرفه‌ها.

این پادکست برای افرادی است که از کارشان راضی نیستند.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید، اگر نیاز به الهام گرفتن از دیگران برای شروع کار دارید، و یا هنوز نمی‌دانیم چطور به کار خود معنی دهید، حتما این پادکست را گوش دهید.

Beyond the To-Do List with Erik Fisher

Beyond the To-Do List with Erik Fisher

موضوع: بهره‌وری، تمرکز، مدیریت زمان.

این برای همه‌ی ما اتفاق افتاده است. ما درباره خیلی چیزها لیست‌های بلند بالا و زیبایی می‌نویسیم و عزم را جزم می‌کنیم که آنها را انجام دهیم اما در حقیقت حتی یک مورد از لیست را انجام نمی‌دهیم!

در این پادکست اریک فیشر مهمانانی را دعوت می‌کند که درباره استراتژیهای بهره‌وری خود صحبت می‌کنند که واقعا کاربردی هستند.

Self Made Man By Mike dillard

Self Made Man By Mike Dillard

موضوع: فرهنگ، سلامت، زندگی.

این پادکست برای افرادی است که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند و دنیای اطرافشان را به جای بهتری تبدیل کنند. در این پادکست مهارت‌ها و دانشی که مورد نیاز این کار است آموزش داده می‌شود. اگر یک کارافرین هستید یا قصد دارید یک کارآفرین شوید، به گمانم تجربیات با ارزشی در این پادکست وجود دارد که گوش دادن به آن را جذاب می‌کند.

The Walk

The Walk

موضوع: داستان، داستان سرایی.

یکی دیگر از پادکست‌هایی که در دسته‌بندی «داستانهای مرموز» جا می‌گیرد. در The Walk، شما وارد ماجرایی می‌شوید که نقش قهرمان آن را بر عهده دارید. یک انفجار باعث می‌شود که قطاری که سوار آن هستید خراب شود و زندگی شما دگرگون گردد. تروریست‌ها دنبال شما هستند و پلیس به شما اعتماد ندارد. اکنون شما باید با دیگر افراد گرد هم آیید تا با این افراد مبارزه کنید، اما آیا این افراد همان هستند که می‌گویند؟

Slow Burn: A Podcast About watergate

Slow Burn: A Podcast About Watergate

موضوع: تاریخ.

بعد از انتشار این پادکست، به سرعت به یکی از پنج پادکست برتر iTunes تبدیل شد و دلیل خوبی هم داشت.

شاید احساس کنید از ماجرا خبر دارید و شاید هم نه. اما واترگیت چیزی عجیب‌تر، وحشیانه‌تر و جذاب‌تر از چیزی بود که فکرش را می‌کنید. به نظر شما چه حسی دارد در بطن ماجرایی زندگی کنید که بخاطر رسوایی منجر به پایین کشیدن یک رئیس جمهور شد؟

Where Should We Begin? With Esther Perel

Where Should We Begin? with Esther Perel

موضوع: جامعه، تراپی، روانشناسی.

یکی دیگر از پادکست‌هایی که به موضوع تراپی و درمان می‌پردازد. از پادکست‌هایی که به مواردی چون روابط، ارتباطات موفق، عزت نفس و موارد مرتبط می‌پردازد.

Atlanta Monster

Atlanta Monster

موضوع: تاریخ، جامعه.

پادکست خوب دیگری از تیم HowStuffWorks با همکاری تلویزیون tenderfoot. این پادکست روایت یکی از عجیب‌ترین رویدادهای تاریخ آتلانتا است.

S-Town

S-Town

موضوع: داستانهای شخصی، داستان سرایی.

یک پادکست جدید از سازندگان Serial و This American Life درباره مردی به نام جان که از شهرش آلاباما متنفر است و قصد دارد تغییری ایجاد کند.

Dan carlin’s Hardcore History

Dan Carlin’s Hardcore History

موضوع: تاریخ.

با توجه به زمان 4 تا 6 ساعته‌ی این پادکست، گوش دادن به آن کمی چالشی است. در اپیزودهای این پادکست که همچون ارائه‌های دانشگاهی هستند، او دوره‌ها و رویدادهای تاریخی را با جزئيات شگفت انگیزی بررسی می‌کند.

از اینجا شروع کنید: هلوکاست.

The Misfit Entrepreneur with Dave M. Lukas

The Misfit Entrepreneur with Dave M. Lukas

موضوع: بازاریابی، کارآفرینی، کسب و کار.

در این پادکست با دیو لوکاس، کارآفرین سریالی، همراه شوید و مواردی که در کارآفرینی منجر به شکست شده‌اند را بررسی کنید.

از اینجا شروع کنید: هنر کم نیاوردن و ساختن.

American History Tellers

American History Tellers

موضوع: تاریخ، آمریکا.

چقدر از ماجراهایی که آمریکا را ساخت باخبرید؟ با گوش دادن به این پادکست دانش خود را ارزیابی کنید.

از اینجا شروع کنید: جنگ سرد؛ یک جنگ ایدئولوژیک.

Ear Hustle

Ear Hustle

موضوع: روایت‌های شخصی، زندگی.

زندگی در زندان چگونه است؟ Ear Hustle درباره افرادی است که در زندان روز را شب می‌کنند. شاید جذاب‌ترین المان این پادکست این باشد که تهیه‌ی آن به کمک بعضی افراد درون زندان صورت گرفته است.

از اینجا شروع کنید: جا مانده

Cults

Cults

موضوع: جامعه، فرهنگ.

در فرقه‌ها چه خبر است؟ آیا همانطور که تصور می‌کنیم اوضاع خراب است؟ شاید بهتر شده است؟ یا بدتر؟ این پادکست را گوش کنید تا درباره‌ی فرقه‌های تاریخ بیشتر بدانید؛ مخصوصا فرقه‌هایی که هنوز هستند.

Design Matters with Debbie Millman

Design Matters with Debbie Millman

موضوع: طراحی، هنر، خلاقیت.

طراحان درجه یک، هنرمندان و نویسندگان معروف در حال حاضر مشغول به چه کاری هستند؟ دبی میلمان در این پادکست فوق العاده به این رویدادها می‌پردازد.

Happier with Gretchen Rubin

Happier with Gretchen Rubin

موضوع: زندگی، شادی، عادات.

با گرچن رابین شادتر زندگی کنید! گرچن از نویسنده‌های پر فروش است که با کتاب The Happiness Project and Better Than before به شهرت رسید. در این پادکست، او توصیه‌هایی کاربردی برا شادتر زندگی کردن برای شما دارد.

Stuff You Missed in History Class

Stuff You Missed in History Class

موضوع: تاریخ.

یکی دیگر از پادکست‌های عالی از تیم HowStuffWorks که توسط هالی و تریسی میزبانی می‌شود. آنها در کنار هم بعضی از روایت‌های جالب و خارق العاده‌ در تاریخ را بیان می‌کنند. ما تضمین می‌کنیم که هیچکدام از این ماجراها را تابحال نشنیده‌اید. حتما پیشنهاد می‌کنیم که این پادکست را گوش دهید.

Masters of Scale with Reid Hoffman

Masters of Scale with Reid Hoffman

موضوع: کسب و کار، کارآفرینی.

در این پادکست، رید هافمن با بعضی از موفق‌ترین کارآفرینان دنیا مصاحبه می‌کند تا متوجه شود چه چیزهایی باعث می‌شود که یک شرکت از صفر به میلیارد برسد. از جمله مهمانان آن می‌توان به افرادی چون اریک اشمیت، سارا بلاکلی و حتی مارک زاکربرگ اشاره کنیم.

Mixergy with Andrew Warner

Mixergy with Andrew Warner

موضوع: کارآفرینی، کسب و کار و بازاریابی.

اندرو وارنر تقریبا با بیش از 1000 کارآفرین مصاحبه کرده است تا دریابد چه چیزی آنها را به حرکت وا می‌دارد. برای افرادی که دوست دارند زندگی این آدمها را بدانند، این پادکست مجموعه‌ی آموزشی خوبی می‌تواند باشد.

The Vanished

The Vanished

موضوع: داستان سرایی، جنایی، راز آلود.

این پادکست کمی فهمیدنش سخت است اما با ارزش است. تقریبا 100 اپیزود منتشر شده است که همگی درباره روایت آدمهای گم شده هستند. این رویدادها واقعی هستند.

Sleep With Me

Sleep With Me

موضوع: داستان سرایی، خواب، ریلکس.

کی گفته داستانهای وقت خواب فقط برای کودکان هستند؟ اگر دچار بی‌خوابی شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم که یکی از اپیزودهای این پادکست عالی را گوش دهید. این همان پادکستی است که شما را به خواب می‌برد.

The Tony Robbins Podcast

The Tony Robbins Podcast

موضوع: زندگی، سلامت، کسب و کار.

تونی رابینز می‌گویپ :«چرا یک زندگی معمولی را انتخاب کنیم وقتی که می‌توانیم یک زندگی فوق‌العاده داشته باشیم؟

Criminal

Criminal

موضوع: داستان، جنایی.

Criminal روایت افرادی است که کارهای اشتباهی انجام داده‌اند و جایی در زندگی گیر افتاده‌اند. برخلاف سلولهای زندانشان، داستانهای این افراد چندان سیاه و سفید نیست.

Pardon My Take

Pardon My Take

موضوع: ورزش، کمدی، اخبار.

این پادکست به ورزش با رویکردی طنز می‌پردازد.

Reply All

Reply All

موضوع: تکنولوژی، اخبار.

طبق گفته‌ی گاردین، این یک «پادکست درباره اینترنتی است که نمادی از زندگی عصر مدرن است و اینکه چگونه می‌توانیم در این عصر زندگی کنیم».

The Rise of the Young Podcast

The Rise of the Young Podcast

موضوع: کارآفرینی و کسب و کار.

این پادکست توسط یک پسر 17 ساله به نام کیسی آدام میزبانی می‌شود. این پادکست به خلاق‌ترین ذهن‌های نوجوانان این رده‌ی سنی می‌پردازد و اینکه ایده‌هایی را پوشش می‌دهد که چگونه می‌توانید زندگی و کسب و کارتان را دگرگون کنید.

Modern Love

Modern Love

موضوع: عشق، جامعه.

در پادکست Modern Love، مخاطبان داستانهای خودشان را از عشق، از دست دادن، و خیانت را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. یک اپرا برای گوشهای مخاطبان است.

The Indicator

The Indicator

موضوع: کسب و کار، اقتصاد.

این پادکست یکی دیگر از کارهای دار و دسته‌ی The Planet Money از اسمش پیداست که موضوعات جذابی برای گفتن دارد. این پادکست به موضوعات مهم کسب و کار و اقتصادی می‌پردازد که می‌توانند در زندگی شما تغییری ایجاد کنند.

NPR’s TED Radio Hour

NPR’s TED Radio Hour

موضوع: تکنولوژی، تاریخ، اختراعات. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

همکاری دو غول بزرگ و منبع دانش در این پادکست به خلق یک مجموعه‌ی جذاب انجامیده است. در یک سو، TED چند سالی است که منبع دانش و منابع ذهن گشا در مورد موضوعات گوناگون محسوب می‌شود و از دیگر سو، NPR تقریبا یک قرن است که منبع خبر ملی محسوب می‌شود. با هم در این مجموعه همکاری خوبی نشان داده‌اند و برای یک ساعت ذهن شما را به خود معطوف می‌کنند.

از اینجا شروع کنید: انقلاب Big Data

WTF with Marc Maron

WTF with Marc Maron

موضوع: کمدی، زندگی. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

مارک مارون، کمدین، با مهمانهایش درباره سخت‌ترین سوالات زندگی صحبت می‌کند. واقعا؟

The Tim Ferriss Show

The Tim Ferriss Show

موضوع: زندگی، کسب و کار و سرمایه‌گذاری، کشف درون. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

تیم فریس از چهره‌های مشهوری است که در این پادکست به مواردی چون کسب و کار، خلق، و نوآوری می‌پردازد. حدود 300 اپیزود از این پادکست منتشر شده است و تیم محتوای با ارزش عظیمی را در این مجموعه تهیه کرده است.

از اینجا شروع کنید: درسهایی از استیو جابز، لئوناردو داوینچی و بن فرانکلین

Jocko Podcast

Jocko Podcast

موضوع: نظم، رهبری، زندگی.

جوکو ویلینک یک نیروی دریای بازنشسته است و در این پادکست به شما مواردی چون نظم، رهبری و احترام به خود را می‌آموزد.

Dear Sugars

Dear Sugars

موضوع: زندگی، سوال و جواب.

شرلی استراید و استیو آلموند به تمام سوالهای شما پاسخ می‌دهند. از آنها می‌توانید درسهای با ارزشی درباره زندگی بیاموزید. سوالات خود را برای آنان ارسال کنید تا در پادکست‌های بعدی به آنها پاسخ دهند.

Stuff to Blow Your Mind

Stuff to Blow Your Mind

موضوع: علم، تاریخ و آینده.

سازندگان این پادکست مغز شما را بهم می‌ریزند! پادکست دیگری از تیم HowStuffWorks که به موضوعات جذابی می‌پردازد. مواردی چون راز و رمزهای کیهانی، مارول‌های تکاملی و آینده‌ی نامفهوم بشر در این پادکست پوشش داده می‌شوند.

از اینجا شروع کنید: درخت زندگی

Keto Answers Podcast

Keto Answers Podcast

موضوع: سلامت، رشد، رژیم Ketogenic.

این تنها پادکستی نیست که توسط یک دکتر درباره‌ی رژیم کتو منتشر می‌شود. دکتر آنتونی گاستین بنیانگذار و مدیرعامل سایت  perfectketo.com است و در این پادکست تمام چیزهایی که باید در مورد رژیم کتو بدانیم را با مخاطب در میان می‌گذارد.

99% Invisible

99% Invisible

موضوع: طراحی و معماری.

تمام چیزهای اطراف ما از یک طراحی برخوردارند و ما اغلب 99 درصد آنها را نمی‌بینیم. این پادکست درباره چیزهایی است که اغلب به آنها فکر نمی‌کنیم.

از اینجا شروع کنید: راههای گوش دادن

The Bill Simmons Podcast

The Bill Simmons Podcast

موضوع: ورزش، فیتنس، اخبار.

این پادکست از پر دانلودترین پادکست‌های ورزشی است و دلیل خوبی هم پشت این ماجرا قرار دارد. بیل سیمونز با افراد مشهور و ورزشکاران درباره ورزش مصاحبه‌های زیادی در این پادکست انجام داده است.

Unladylike

Unladylike

موضوع: زندگی، داستان سرایی. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

یک پادکست جدید اما به شدت نیازمند این است که شناخته شود. با گوش دادن به این پادکست دریابید که چه می‌شود اگر زنان قوانین نانوشته را بشکنند.

از اینجا شروع کنید: چگونه یک دوچرخه را برانیم. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

Launch

Launch

موضوع: داستان سرایی، نویسندگی.

چقدر طول می‌کشد تا یک ایده به کتاب تبدیل شود؟ پادکست Launch ماجرای جان آگوست را در طول فرآیند پیچیده‌ی انتشار اولین رمانش دنبال می‌کند. اگر دوست دارید بدانید که چگونه می‌توان یک ایده را بزرگ و سپس آن را منتشر کرد، این پادکست را بخوانید.

از اینجا شروع کنید: پسری در مرغزار. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

How I built This with Guy Raz

How I Built This with Guy Raz

موضوع: تاریخ، کسب و کار، کارآفرینی.

این پادکست که میزبانش یکی از روزنامه‌نگاران برجسته‌ به نام گای راز است، به روایت‌های پشت صحنه‌ی بعضی از شرکت‌های معروف حال حاضر دنیا می‌پردازد.

از اینجا شروع کنید: لینکداین: رید هافمن.

Letters from War

Letters from War

موضوع: تاریخ، داستانهای شخصی.

تاریخ جنگ جهانی دوم را از لابلای نامه‌های شخصی رد و بدل شده برادران Eyde بخوانید.

از اینجا شروع کنید: معرفی.

The Future of Everything

The Future of Everything

موضوع: کسب و کار، تکنولوژی، آینده.

تکنولوژی آینده چگونه کسب و کارها و فرهنگ را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در این پادکست، گزارشگران وال استریت ژورنال رویدادهای کنونی را ارزیابی و سعی می‌کنند آینده را پیش بینی کنند؛ به ویژه، آینده‌ی همه چیز.

از اینجا شروع کنید: آیا پسماند غذایی می‌تواند دنیا را نجات دهد؟

Nir and Far with Nir Eyal

Nir and Far with Nir Eyal

موضوع: کسب و کار و مغز.

نیل ایال نویسنده‌ی کتاب پر فروش Hooked: How to build habit forming products است (اگر تابحال این کتاب را نخوانده‌اید، خواندن آن را حتما پیشنهاد می‌کنیم). در این پادکست، نیر توضیح می‌دهد که چگونه طراحی بر رفتار مشتری تاثیر می‌گذارد و توضیح می‌دهد که چگونه بعضی از شرکت‌ها سعی در خلق عادت می‌کنند.

Bulletproof Radio

Bulletproof Radio

موضوع: زندگی، یادگیری، سلامت، فیتنس.

این پادکست به موضوعات متنوعی از جمله بیوشیمی، مدیتیشن و دیگر مواردی که در زندگی سالم فرد نقش دارد می‌پردازد. مباحث این مجموعه بعضی اوقات به صورت تخصصی ارائه می‌شود و در حوزه‌ی سلامت روح و روان نیز برنامه‌های زیادی برای مخاطب دارد.

Still Processing

Still Processing

موضوع: جامعه، فرهنگ.

وزلی موریس و جنا ورتام از نویسندگان بخش فرهنگی روزنامه‌ی نیویورک تایمز هستند. در این پادکست، آنها به آخرین خبرهای دنیای پاد، سینما، هنر، موسیقی و تلویزیون می‌پردازند و بهترین‌ها را معرفی می‌کنند.

Neighbors

Neighbors

موضوع: روایت‌های شخصی، داستان‌سرایی.

چیزی شبیه به پادکست strangers (که در بالا معرفی شد)، Neighbors به زندگی افرادی که در روز از کنار آنها می‌گذرید می‌پردازد. شما با افرادی که از کنار آنها عبور می‌کنید چیزهای مشترک بسیاری دارید که از آنها بی خبر بودید. این پادکست این مورد را ثابت می‌کند.

Trap Nation

Trap Nation

موضوع: موزیک

جایی که پادکست با موسیقی تلفیق می‌شود. اینجا می‌توانید جدیدترین ترندهای موسیقی «trap» را با اندره بنز، میزبان این پادکست، گوش دهید.

20 Minute Fitness

20 Minute Fitness

موضوع: فیتنس، سلامت. ل

در این پادکست جدیدترین اخبار حوزه‌ی سلامت و فیتنس با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. در تنها 20 دقیقه، هرآنچه که می‌خواهید درباره رشد، ورزش روتین و سرحال نگه داشتن بدن می‌خواهید بدانید را خواهید شنید.

از اینجا شروع کنید: چگونه مثل یک المپیکی از نظر ذهنی قوی باشیم.

Welcome to Night Vale

Welcome to Night Vale

موضوع: کمدی، داستان سرایی، داستان.

چراغها را خاموش کنید، زیر پتو بروید و دکمه‌ی پخش را بزنید. تصور کنید یکی از شهروندان Night Vale هستید و این رادیوی محلی شماست که دارید به آن گوش می‌دهید.

Channel 33

Channel 33

موضوع: فرهنگ، سرگرمی.

Channel 33 مجموعه‌ای از موضوعات مختلف را پوشش می‌دهد اما محوریت مرکزی آنها پوشش فرهنگ پاپ و سرگرمی است.

از اینجا شروع کنید: چرا فرآیند ساخت انیمیشن‌های استاپ موشن بسیار طولانی است؟

Creating Disney Magic

Creating Disney Magic

موضوع: رهبری، کسب و کار، خدمات مشتری.

لی کاکریل یکی از مدیران اجرایی سابق والت دیزنی بود که نکات با ارزشی برای گفتن دارد. از شانس خوب ما او این پادکست را برای به اشتراک گذاشتن این نکات با مخاطبان به راه انداخته است. در این پادکست هفتگی، لی درباره موضوعاتی چون رهبری، مدیریت و خدمات مشتری صحبت می‌کند.

Fantasy Footballers Podcast

Fantasy Footballers Podcast

موضوع: ورزش، فوتبال.

از طرفداران فوتبال فانتزی هستید؟ بسیار خوب، پس این پادکست مختص به شماست. اندی هالوی، جیسون مور و مایک هر چیزی که در این دنیا رخ بدهد را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

Legends and Losers

Legends and Losers

موضوع: موفقیت، زندگی، کسب و کار.

بسیاری از آدمهای بزرگ در ابتدا بازنده بودند. با گوش دادن به این پادکست یاد بگیرید که چگونه آدمهای موفقی چون یک ژنرال 4 ستاره به نام استنلی مک کریستال، و یک بازاری به نام ان موریا، با موانع زندگی‌شان برخورد کردند و توانستند به موفقیت در زندگی آتی‌شان دست پیدا کنند.

از اینجا شروع کنید: چگونه با تروریست‌ها، بازاری‌ها و بچه‌ها مذاکره کنیم

The Advanced Selling Podcast

The Advanced Selling Podcast

موضوع: فروش، کسب و کار، بازاریابی.

بیل کاسکی و برایان نیل از مربیان فروش B2B هستند و از تجربه‌ی 20 ساله در حوزه‌ی اقتصادی برخوردارند. در این پادکست آنها استراتژیها، نکته‌ها و حقه‌هایی را با مخاطب به اشتراک می‌گذارند که منجر به تقویت مهارت‌های فردی، ایجاد روابط بلند مدت با مشتری، بهبود فروش تیم و دیگر موارد می‌شود.

از اینجا شروع کنید: آیا سخن شما واقعا کسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

بیل و برایان درباره یک چهارچوب سه بخشی صحبت می‌کنند که می‌تواند روایت شرکتی شما را باز سازی یا آن را ایجاد کند؛ چیزی که برای مشتری جذاب و قابل قبول باشد. ل

Binge Mode

Binge Mode

موضوع: سرگرمی و فرهنگ.

در Binge Mode، دو میزبان آن موضوعاتی را پوشش می‌دهند که در حال حاضر دغدغه‌ی ذهنی خودشان است. یک پادکست هفتگی که شما را با موضوعات متنوعی آشنا می‌کند.

از اینجا شروع کنید: رویاهای الکتریکی فیلیپ دک

یکی از بهترین اپیزودهای این پادکست که در ژانر علمی تخیلی است. لیست پادکست / پادکست صوتی / پادکست دانلود / پادکست های خارجی

Akimbo

Akimbo

موضوع: فرهنگ و تاثیرگذاری.

Akimbo سمبل قدرت و احتمال است. ست گوردن، میزبان این پادکست، این اسم را برای این مجموعه در نظر گرفته است. با گوش دادن به این پادکست بشنوید چگونه فرهنگ می‌تواند تغییر کند و چگونه می‌توانید قدرت تغییر را در خود پیدا کنید.

از اینجا شروع کنید: این پادکست بسیار جدید است، پس بهتر است از همان اپیزود ابتدایی شروع کنید.

Lore

Lore

موضوع: تاریخ، داستانهای ترسناک.

Lore پادکستی درباره ماجراهای ترسناک است که خرافات هر روزه‌ی مارا شکل می‌دهد. اگر به تاریخ و هیجان علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما این پادکست را گوش دهید.

از اینجا شروع کنید: A grave Mistake

ترس از مرگ می‌تواند مردم را به انجام کارهایی خارق‌العاده سوق دهد.

Homecoming

Homecoming

موضوع: روایت، هیجانی.

این پادکست داستانی-تجربی زندگی فردی را روایت می‌کند که به یک سرباز ارتشی مرموز تبدیل می‌شود. این ماجرا به سرعت به یک تریلر هیجانی با حس تعلیق تبدیل می‌شود که گوش دادن آن خالی از لطف نیست.

از اینجا شروع کنید: از آنجایی که این پادکست را باید از ابتدا گوش داد، از همان ابتدا شروع کنید.

Epicenter

Epicenter

موضوع: تکنولوزی، رمز ارزها، بیت کوین.

Epicenter یک پادکست هفتگی است که شما را با جدیدترین اخبار در دنیای رمز ارزها، بیت کوین و بلاکچین به روز نگه می‌دارد.

از اینجا شروع کنید: یک پلت فرم هوش مصنوعی غیر متمرکز

چه می‌شود اگر هوش مصنوعی را با بلاک چین تلفیق کنیم؟

The Rest of the Story

The Rest of the Story

موضوع: روایت و تاریخ.

پل هاروی، میزبان The Rest of the Story، یکی از راویان جذاب دنیای پادکست‌هاست. در هر اپیزود از این شوی معروف رادیویی، او چند دقیقه‌ای را به روایت یکی از غیر قابل باورترین ماجراهای واقعی اختصاص می‌دهد.

از اینجا شروع کنید: Actor on Death Row

بشنوید کدام بازیگرهای معروف در حالی که حکم اعدام داشتند جلوی دوربین ظاهر شدند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن