خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– شهری که در آن زندگی می‌کنم – سطح A2

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری انگلیسی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان انگلیسی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان انگلیسی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. همچنین منابع ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به رایگان آنها را دانلود کنید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشید.


The city where I live

My name is Clark, and I will tell you about my city.

I live in an apartment. In my city, there is a post office where people mail letters. On Monday, I go to work. I work at the post office. Everyone shops for food at the grocery store. They also eat at the restaurant. The restaurant serves pizza and ice cream.

My friends and I go to the park. We like to play soccer at the park. On Fridays, we go to the cinema to see a movie. Children don’t go to school on the weekend. Each day, people go to the hospital when they are sick. The doctors and nurses take care of them. The police keep everyone safe. I am happy to live in my city.

ترجمه

شهری که در آن زندگی می‌کنم

اسم من کلارک است و درباره شهرم به شما خواهم گفت.

من در یک آپارتمان زندگی می‌کنم. در شهر من، یک اداره‌ی پست وجود دارد که مردم آنجا نامه‌هایشان را ارسال می‌کنند. دوشنبه‌ها، سر کار می‌روم. من در اداره پست کار می‌کنم. همه در سوپری‌ها غذا خرید می‌کنند. آنها همچنین در رستوران غذا می‌خورند. رستوران پیتزا و بستنی دارد.

من و دوستم به پارک می‌رویم. ما فوتبال بازی کردن در پارک را دوست داریم. جمعه‌ها، برای دیدن فیلم به سینما می‌رویم. بچه‌ها آخر هفته‌ها به مدرسه نمی‌روند. هر روز، مردم وقتی مریض هستند به بیمارستان می‌روند. دکترها و پرستارها از آنها مراقبت می‌کنند. پلیس امنیت همه را برقرار می‌کند. من خوشحالم که در این شهر زندگی می‌کنم.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن