خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– گرانترین تاکو – سطح B1

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی داستان انگلیسی با ترجمه

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است. 

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

شما در فریدلینگو به مطالب متنوعی برای یادگیری انگلیسی دسترسی دارید؛ می‌توانید از وب سایت‌های خوبی که ما آنها را برای شما لیست کرده‌ایم به یادگیری زبان انگلیسی از جنبه‌های گوناگون بپردازید، یا اینکه از کانالهای خوب یوتیوبی را برای تقویت زبان انگلیسی دنبال کنید. 


The most expensive taco

The most expensive Taco in the world costs more than $25,000. You can buy it at a resort in Mexico. Chefs have special beef from Japan flown in for this food.

They also use a special ingredient called caviar. Fish eggs are used to make caviar. The fish eggs come from a special white fish.

The taco also has a unique cheese made with wild mushrooms and milk. This very expensive taco even has gold in its salsa. The chefs also use the best peppers, alcohol and coffee from Asia to make the salsa.

Chefs sprinkle more gold on the top. Then, they serve it to hungry guests. Diners say this taco is delicious. Many, however, say it is not worth the price. They say that there needs to be more than one taco to make them full. They are glad the restaurant offers more choices.

The cost of the taco does not include a stay at the resort. Guests spending the night must pay $990 to spend a night at the resort.

ترجمه

تاکو گران‌ترین خوراک مکزیکی

گران‌ترین خوراک دنیا ۲۵.۰۰۰ دلار هزینه دارد. و می‌توانید آن را در اقامتگاهی در مکزیک بخرید. آشپزها از گوشت خاص ژاپنی برای تهیه این غذا استفاده می‌کنند. همچنین از مواد خاصی به نام خاویار استفاده می‌کنند. تخم ماهی خاویار را تولید می‌کند. این تخم‌های ماهی از یک ماهی سفید مخصوص تهیه می‌شوند. تاکو همچنین پنیر منحصربه فردی در ترکیباتش دارد که از قارچ‌های وحشی و شیر ساخته شده است.

این تاکوی خیلی گران در سس سالسای خود طلا دارد. سرآشپز از بهترین ادویه،الکل و قهوه از آسیا برای تهیه سالسا نیز استفاده می‌کند. سرآشپزها بیشتر مقدار طلا را روی تاکو قرار می‌دهند. سپس آن را برای مشتریان گرسنه سرو می‌کنند. افرادی که این خوراک را می‌خورند می‌گویند که تاکو خوشمزه است. با این حال، بسیاری بر این باورند که ارزش این همه هزینه را ندارد.

آنها می‌گویند برای سیر شدن به بیش از یک تاکو نیاز دارند. خوشحال هستند که رستوران گزینه‌های دیگری هم برای ارائه دارد. هزینه تاکو شامل اقامت در هتل نمی‌شود. مهمانانی که می‌خواهند شب را در هتل بمانند باید شبی ۹۹۰ دلار بپردازند.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن