زبان انگلیسی

یادگیری انگلیسی با این 30 وب سایت فوق‌العاده

آیا همیشه وقت زیادی را صرف پیدا کردن وب سایتهای آموزش زبان می‌کنید؟ با توجه به هزاران وب سایت گوناگون که در این حوزه فعالیت می‌کنند، پیدا کردن وب سایتی که مناسب شما باشد کار سختی است. فریدلینگو با توجه به تحقیقاتی که در میان صدها وب‌سایت، پادکست، و منابع آموزشی آنلاین داشته است لیستی جامع را برای زبان آموزان و مدرسان زبان مهیا کرده است. بعضی از این وب سایت‌ها فوق‌العاده‌اند. سایتهای رایگان آموزش انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

در زیر می‌توانید لیست این 30 وب سایت خوب را مطالعه کنید

انگلیسی را با موسیقی، ویدیو و اپلیکیشن یاد بگیرید

انگلیسی را با رویکردی سرگرم کننده بیاموزید و فرآیند یادگیری را لذت بخش کنید! این وب سایت‌ها از موسیقی، ویدیو و سری مجموعه‌های تلویزیونی برای آموزش لغات، گرامر، چگونگی بهبود مهارت‌های شنیداری و حتی تلفظ به شیوه‌ای تعاملی استفاده می‌کنند.

iSLCollective

فعالیت‌های تعاملی آموزش انگلیسی به همراه ویدیو

در این وب سایت می‌توانید با ویدیوهای متنوع یادگیری انگلیسی را به کاری سرگرم‌ کننده تبدیل کنید. زبان آموزان در این وب سایت فعالیت‌های آموزشی متنوعی را پیدا خواهند کرد که ویدیو یکی از المان‌های اصلی آنها است. بیشتر از 1000 ویدیو در این وب سایت برای زبان آموزان و همچنین مدرسان زبان وجود دارد که آن را به ابزار مهمی برای یادگیری و تقویت مهارت شنیداری تبدیل می‌کند. مهارت‌های صحبت کردن، شنیداری را می‌توان با این وب سایت ارتقا داد و همچنین گرامر، لغات و تلفظ را تقویت کرد. تنها کافی است به این سایت مراجعه کنید، سطح خود را مشخص کنید و سپس شروع کنید به یادگیری.

LyricsTraining بهترین وب سایت برای یادگیری انلگیسی

یادگیری انگلیسی با استفاده از موسیقی و ویدیو

اگر از موسیقی لذت می‌برید، از این سایت فوق‌العاده نهایت بهره را خواهید برد! در این وب سایت صدها نوع موسیقی مختلف از ده‌ها ژانر متنوع وجود دارد که به شما در مهارت شنیداری (لسنینگ) کمک خواهد کرد. همچنین می‌توانید برای ارتقا سطح مکالمه و حفظ و یادگیری لغات نیز از این وب سایت استفاده کنید. این سایت برای افرادی مناسب است که دوست دارند زبان را بطور مستقل یاد بگیرند و از منابع بسیار مهم برای معلمان نیز محسوب می‌شوند که می‌توانند با استفاده از آن محیط کلاسشان را سرگرم کننده سازند.

Chasing Time English 

یادگیری انگلیسی با مجموعه‌ی درام ویدیویی که برای زبان آموزان طراحی شده است

بهترین سایت یادگیری انگلیسی

زبان آموزان و معلمان عاشق استفاده از ویدیو برای یادگیری انگلیسی هستند و این وب سایت از مجموعه منابع بسیار با ارزشی برخوردار است که هرکسی را عاشق خود می‌سازند. اولین مجموعه ویدیویی این وب سایت «Fortune» نام دارد که بطور رایگان اکنون در وب سایت موجود است. این مجموعه‌ی کارگاهی که با کیفیت بسیار بالا ساخته و پرداخته شده است شما را با خود همراه خواهد ساخت و در خلال روند داستان، زبان را به شما یاد خواهد داد.

Fluency MC 

بهترین سایت یادگیری انگلیسی در خانه

تمرین انگلیسی با موسیقی

با این وب سایت می‌توانید مهارت صحبت کردن را با استفاده از موسیقی و ویدیوهای متنوع ارتقا دهید. یادگیری گرامر انگلیسی، تلفظ و لغت با این وب سایت کاری ساده و راحت است و ماندگاری آنها در ذهن بسیار پایدار است. اگر تمرین‌های این وب سایت را با موفقیت پشت سر بگذارید متوجه خواهید شد که با اعتماد بنفس بیشتری صحبت کنید.

 

YouGlish

گوش دادن و تلفظ کردن همراه با متن یادگیری انگلیسی بصورت رایگان

در این وب سایت می‌توانید دنبال کلمات بگردید و تلفظ آنها را در متن بشنوید. این سایت قادر است زیرنویس بیش از 20 میلیون ویدیو را پیدا کند و همچنین لحظه‌ی مشخصی از ویدیو که دنبال آن می‌گردید را برای شما بیابد. می‌توانید از این وب سایت برای پیدا کردن عبارات و کلمات خاصی در ویدیوهای مختلف استفاده کنید. کار با وب سایت بسیار سریع است و تمامی محتوای آن توسط افراد حقیقی جمع آوری شده است.

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از پادکست‌ها، دوره‌های آموزشی آنلاین، وب سایت‌ها و دیگر منابع برای افرادی که قصد دارند زبان را بطور خودآموز بخوانند بسیار  مفید است. ما اینجا سعی کرده‌ایم بهترین‌ها را در هر دسته‌بندی برای شما مهیا کنیم. در زیر لیست پادکست‌ها را می‌خوانید.

To Fluency

تقویت مهارت صحبت کردن و رسیدن به تسلط سایت یادگیری زبان

این پادکست به زبان آموزان کمک می‌کند که مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی را در هر کجای دنیا که هستند بصورت بسیار موثر و مفیدی تقویت کنند. در این پادکست از یک متد مشخصی برای آموزش انگلیسی استفاده می‌شود. با اینحال، تنها دانستن اینکه از این متد چگونه استفاده کنید کافی نیست. 

All Ears English

پادکست و دوره‌های آمادگی آیلتس یادگیری انگلیسی

این پادکست رویکرد جالبی را برای آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان اتخاذ کرده است. قصد افراد پشت صحنه‌ی این پادکست این است که زبان آموزان ذهنیت تسلط «بی عیب و نقص» به انگلیسی را کمرنگ و سعی کنند راحت با آن برخورد کنند. تهیه کنندگان این پادکست قصد دارند با مطالبی سرگرم کننده و جذاب زبان آموز را در یادگیری انگلیسی با خود همراه سازند.

در حال آماده شدن برای آزمون آیلتس هستید؟ سایت All Ears English همچنین پادکستی به نام IELTS Energy دارد که به این منظور اختصاص داده شده است. همچنین بخش ویژه‌ای در سایت بر آیلتس متمرکز است. مطالب بیشماری در این سایت وجود دارند مبنی بر اینکه چگونه زبان آموز می‌تواند در آزمون آیلتس به نمره‌ی 7 و بالاتر دست یابد.

بهترین وب سایت آموزش انگلیسی

Real English Conversations

با افراد واقعی در دنیای واقعی با اعتماد بنفس بالا ارتباط برقرار کنید 

این وب سایت به زبان آموزان کمک می‌کند که هرچه بیشتر بر مهارت صحبت کردن و فهمیدن مکالمات تسلط پیدا کنند و از متدهای مختلف صحبت کردن مطلع شوند. در این وب سایت به راحتی به منابع بسیاری از جمله مکالمات واقعی ضبط شده برای تقویت مهارت صحبت کردن (Speaking) دسترسی پیدا می‌کنید.

Go Natural English

درس‌هایی برای کسب مهارت مکالمه بهترین سایت یادگیری انگلیسی

این وب سایت به تمامی زبان آموزان از سرتاسر دنیا کمک می‌کند که بتوانند با تسلط کامل و با اعتماد بنفس انگلیسی را صحبت کنند. دوره‌های آموزشی زیادی درا ین وب سایت قرار دارد که زبان آموزان به رایگان به آنها دسترسی دارند. این وب سایت بر کمک به یادگیری داشتن مکالمه با اعتماد بنفس بالا متمرکز شده است.

RealLife English

انگلیسی را یاد بگیرید و آن را زندگی کنید بهترین سایت یادگیری انگلسی

گردانندگان این وب سایت بر این باورند که یادگیری انگلیسی به کاری خسته کننده و ملال آور تبدیل نشود و در عوض به یک ماجراجویی تبدیل شود که قابلیت تغییر زندگی را دارد. وب سایتی عالی با پادکست‌ها و ویدیوهای سرگرم کننده و یک جامعه‌ی آنلاین بزرگ و قدرتمند از زبان آموزان که با دیگر زبان اموزان در سرتاسر دنیا متصل هستند.

بهترین سایت یادگیری انگلسی

Leo Listening

نگاه کردن به فیلم‌ها و شوهای مورد علاقه با زیرنویس 

کارا لیوپالد، تهیه‌ کننده‌ی این وب سایت، به کتابخوانان و ماجراجویان لغات کمک کرده است از شر زیرنویس خلاصی یابند. در عصر طلایی تلویزیون و سینما اگر هنوز درگیر خواندن زیر نویس هستند قطعا بخش مهمی از فیلم را از دست می‌دهید. این وب سایت مواردی را تدارک دیده است که شما می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه‌ی خود را بدون خواندن زیرنویس نگاه کنید. در این وب سایت می‌توانید جزئیات بیشتری درباره‌ی این متد مطالعه کنید.

English Class 101

اپلیکیشن یادگیری انگلیسی به همراه وب سایتی غنی برای تمامی سطوح

یادگیری انگلیسی با منابعی سرگرم کننده، جذاب و فرهنگ محور که کار را برای زبان آموز در فرآیند یادگیری آسان می‌کند. این وب سایت از پادکستی به همین نام  برخوردار است که به همراه لیست کلمات، تمارین مکالمه و ابزارهای فلش کارت به شما در یادگیری سریع زبان کمک می‌کند.

بهترین وب سایت‌های آموزش زبان انگلیسی

وب سایت‌های انگلیسی مرتبط با مدرسان زبان انگلیسی

بخش مهمی از تقویت و بهبود مهارت‌های انگلیسی به قابلیت برقراری ارتباط با افراد در دنیای واقعی بر می‌گردد. حال چه به دنبال تقویت مهارت مکالمه‌ای زبان هستید یا اینکه دنبال توصیه‌هایی مرتبط با این مهم هستید، در لیست زیر می‌توانید وب سایت‌های خوبی برای آگاهی بیشتر پیدا کنید.

OLA-Online Learning Academy

کلاسهای مکالمه‌ای آنلاین برای افراد حرفه‌ای

این وب سایت به شما در رسیدن به سطح بالایی از اعتماد بنفس و تسلط در مکالمه به زبان انگلیسی کمک می‌کند. از طریق دوره‌های مکالمه‌ای فرد به فرد از طریق اسکایپ با معلمان انگلیسی زبان و افراد حرفه‌ای و مسلط به انگلیسی، این مهم انجام می‌پذیرد. اگر به هنگام صحبت کردن احساس خجالت می‌کنید، در فهم افراد محلی انگلیسی زبان مشکل دارید، یا اینکه در ابراز خودتان به مشکل بر می‌خورید، این وب سایت بهترین دوره‌های آموزشی را برای شما دارد.

Eloquent Language

متخصصان زبان و ارتباطات

برای افرادی که انگلیسی را نسبتا خوب حرف می‌زنند، اما به دنبال رویکردی برای تقویت و ارتقای مهارتشان می‌گردند مناسب است. این وب سایت به شما کمک می‌کند که مهارت صحبت کردن به شیوه ی متقاعد کننده‌تر و با اعتماد بنفس بیشتری را یاد بگیرید.

ESL Sumo

درس‌هایی برای کسب و کار، فناوری و ساخت و ساز

در این وب سایت آموزش‌هایی کاربردی از نقطه دید افراد حرفه‌ای در دنیای واقعی ارائه می‌شود؛ وب سایتی عالی برای افرادی که برای افرادی که به نیت پیدا کردن شغل قصد مهاجرت را دارند و می‌خواهند در آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE نمره‌ی خوبی کسب کنند. کیفیت درس‌های ارائه شده در این وب سایت بسیار بالا است و تجربه‌ی خوبی را در اختیار کاربر می‌گذارد.

Love to Learn English

کلاسهای انگلیسی از طریق اسکایپ

این وب سایت به زبان آموزان کمک می‌کند نمره‌های بالایی در آزمونهای آیلتس و تافل کسب کنند. دروس و دوره‌های آموزشی متعددی در کنار مقالات متعدد در این وب سایت ارائه می‌شود. اینجا می‌توانید یاد بگیرید که چگونه افکار خودتان را به سادگی به هنگام صحبت کردن به کلمه تبدیل کنید. مجموعه‌ی عبارات و کلمات متنوعی برای موقعیت‌های گوناگون در این وب سایت وجود دارد.

The Towajo English Language Institue

خبرگان مکالمه و تلفظ

این وب سایت به زبان آموزان انگلیسی کمک می‌کند که به راحتی، با اعتماد بنفس، با دقت و طبیعی مکالمات را انجام دهند. هرچند که گرامر هم تدریس می‌شود اما تمرکز اصلی بر آموزش تلفظ انگلیسی آمریکایی و کمک کردن به زبان آموزان برای بهبود مهارت‌های زبانی مکالمه‌ای است.

Speech revision

ارزیابی مکالمه، بازخورد و اصلاحات

منبعی بسیار عالی برای زبان آموزان به جهت تمرین مکالمه و گرفتن بازخورد از طرف دیگر افراد برای اصلاح و بهبود مهارت. این وب سایت به شما کمک می‌کند که مواردی بیشتر از گرامر را یاد بگیرید و تلفظتان بسیار قوی تر شود.

Teaching ESL Online

کمک به مدرسان در حوزه‌ی آنلاین

وب سایتی که پر از نکات آموزشی و مقالات کاربردی است. بخشی از محتوای این سایت توصیه به معلمان برای پیدا کردن زبان آموزان خصوصی در فضای آنلاین است و اینکه چگونه بتوانند کلاس را برگزار کنند و درآمدشان را افزایش دهند.

Angloville for Teachers

غوطه وری در دنیای انگلیسی زبان، تربیت TEFL و بورسیه

این وب سایت زبان آموزان و مدرسان را در جایی به نام «دهکده‌ی انگلیسی» گرد هم می‌آورد که بیشتر شبیه یک کمپ زبانی سرگرم کننده است. در این کمپ تجربه‌ی خوبی از زبان انگلیسی رد و بدل می‌شود که حضور در آن خالی از لطف نیست.

OETJobs.com

مشاغل آموزش زبان آنلاین

یک وب سایت عالی برای افرادی که به دنبال تدریس انگلیسی در فضای اینترنت هستند. در این سایت لیستی از بهترین معلمان نیتیو و خبره وجود دارد که در کنار دیگر معلمان غیر انگلیسی زبان فعالیت می‌کنند. سایت همچنین نکات آموزشی بسیاری دارد که به صورت مقاله و ویدیو در اختیار کاربران قرار داده است.

Profe Fiona

وبلاگ، نکات و منابع برای مدرسان ESL

این سایت پر از نکات مفید و منابع رایگان برای معلمان، معلمان پر مشغله، و معلمان جویای ایده‌های جدید است. میزبان این سایت، فیونا لاک، یک معلم ESL با تجربه و معتبر است که برای شش سال است که در اسپانیا مشغول به کار است. جدا از این مورد، سایت پر از مقالات و منابع متمرکز بر چگونگی تقویت کردن و بهتر شدن در حوزه‌ی تدریس زبان است.

Casey’s ESL Garden

منابع و درس‌های رایگان برای مدرسان ESL

وب سایت جدیدی با منابع بسیار برای تربیت معلمان با انگیزه و حرفه‌ای ESL. در این سایت درس‌های رایگان بیشماری وجود دارند که به همراه برنامه‌های آموزشی و درسی می‌توانند راهنمای خوبی برای داشتن یک کلاس با انگیزه و حرفه‌ای باشند. مقالات متنوع، فروم‌ها، نکات تدریس و موارد بسیاری دیگری در این سایت وجود دارد. این سایت در حال بزرگتر شدن است و بهتر است شما هم عضوی از آن باشید.

Everyday ESL

منابع ESL برای بزرگسالان

دسترسی به منابع این سایت بسیار راحت است و بزرگسالان با این منابع در محیطی دوستانه ارتباط بسیار خوبی برقرار می‌کنند. موضوعات متنوعی درا ین سایت پوشش داده شده است؛ موضوعاتی چون برنامه ریزی درسی، آموزش معلم، خواندن، نوشتن، صحبت کردن و فعالیت‌های شنیداری.

ESLMojo

منابع آموزشی برای نوشتن، گوش دادن، خواندن و گرامر

چه زبان آموز ESL باشید چه مدرس، دسترسی به مجموعه‌ی بی نظیری از منابع دست اول در این سایت بسیار راحت است. این سایت پر از راهنماهای ESL، ارائه‌های پاور پوینت و بسیاری موارد دیگر است. منابع موجود (هم رایگان و هم پولی) توسط یک تیم حرفه‌ای و مدرسانی حرفه‌ای تهیه شده‌اند و هدف این بوده است که دانش جویان بتوانند با این منابع به راحتی به موفقیت دست پیدا کنند.

TEFL Barcelona

آموزش زبان به شیوه‌ی مدیترانه‌ای

در این وب سایت که یکی از بهترین و محبوب‌ترین در یکی از زیباترین شهرهای اروپا است، معلمان از بهترین منابع آموزشی و دوره‌های مرتبط با شیوه‌ی تدریس برخوردار خواهند شد. محیط بسیار دوستانه، حرفه‌ای و داینامیک است. سازندگان این وب سایت تمام تلاششان را به کار گرفته‌اند تا مجموعه‌ی با کیفیتی را در اختیار معلمان قرار دهند. آنها سعی دارند معلمان سبک خاص خودشان را برای تدریس پیدا کنند به نحوی که در سطح بین المللی نیز بصورت گسترده‌ای قابل پذیرش باشد.

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. با سلام
    من برای افزایش دایره لغات، تقویت listening و همچنین پیدا کردن پارتنر برای تمرین speaking از سایت آموزش زبان “ریمرسی” استفاده کردم و بسیار راضی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن