منابع آلمانی

دانلود مجموعه آموزش زبان آلمانی Ultimate German: Beginner-Intermediate

این مجموعه آموزش زبان آلمانی شما را از سطح مبتدی همراهی می‌کند. این کتاب برای افرادی طراحی شده است که هیچ دانش قبلی‌ای از آلمانی ندارند و قصد دارند این زبان مهم را یاد بگیرند. این مجموعه پر از مکالمات و دیالوگ‌های متنوع و جذاب است که جدای از آموزش زبان آلمانی، زبان آموز را در فرآیند سرگرم کننده با خود همراه می‌سازد. از این کتاب می‌توانید برای یادگیری زبان آلمانی جهت مسافرت، کار و یا تحول شخصی استفاده کنید.

 

لینک دانلود

با حجم 300 مگابایت    Part1

با حجم 300 مگابایت    Part2

باحجم 164 مگابایت     Part3


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن