منابع آلمانی

دانلود کتاب آموزش زبان آلمانی ?Wie geht’s

یکی از منابع نسبتا معروف زبان آلمانی است که برای زبان آموزان خودآموز مناسب است. کتاب ?Wie geht’s برای زبان آموزان مبتدی طراحی شده است و کتابی است بر پایه‌ی دیالوگ و مکالمات روزمره. این کتاب را می‌توانید با استفاده از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود

باحجم 25 مگابایت


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

یک نظر

  1. سلام
    با توجه به اینکه این کتاب منبع بسیار مناسبی برای آموختن زبان آلمانی برای مبتدیان است لطفا فایلهای صوتی آن را هم در دسترس کاربران بگذارید. از لطف و محبت شما ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن