یادگیری زبان

یک ساعت اضافه وقت دارید؟ خب یک زبان یاد بگیرید!

یک ساعت اضافه در روز زمان خوب و کافی برای خیلی کارهاست اما شما در این یک ساعت چه کاری انجام می‌دهید؟ یادگیری زبان

هر سال در این زمان از سال، بخصوص زمانی که ساعت به عقب می‌رود، شبهای آرامش، خودمان را با هات چاکلت گرم نگه می‌داریم و با جورابهای پشمی به انتظار زمستان می‌نشینیم. یادگیری زبان

اغلب یادمان می‌رود که با توجه به اینکه ساعت به عقب کشیده شده است ما یک ساعت بیشتر در روز داریم. یک ساعت کامل برای انجام هر کاری! این یک ساعت را به چه کاری اختصاص دهیم؟

می‌توان این یک ساعت را در رختخواب بگذرانید یا اینکه در شبکه‌های اجتماعی وقت تلف کنید. اما تصور کنید که با همین یک ساعت چه کارهای مفیدی می‌توانستید انجام دهید. حتی بهتر، تصور کنید با همین یک ساعت چه تخصص‌هایی را می‌توانستید یاد بگیرید که در زندگی‌تان تاثیر گذار باشد؟

یک زبان یاد بگیرید و یک جهان جدید را کشف کنید

یادگیری یک زبان فرصت‌های بیشماری را برای یافتن شغل، دوستی و حتی شانس زندگی در یک کشور خارجی را به شما می‌دهد. تصور کنید از همین یک ساعت برای یادگیری زبان آلمانی استفاده می‌کردید و سپس به یکی از بهترین شهرهای جهان، برلین، نقل مکان می‌کردید یا اینکه با یادگیری انگلیسی برای کسب و کار در شغل و موقعیت خود ترفیع چشم گیری می‌گرفتید.

یادگیری برای سلامتی نیز مفید است یادگیری زبان

مزایای بیدار شدن در ساعات اولیه‌ی صبح، ورزش و خوردن غذاهای سالم ثابت شده است. جالب است بدانید که یادگیری یک زبان نیز از مزایای مفیدی برخوردار است! چند زبانه‌ها درآمد بیشتری دارند، از ذهن بازتری برخوردارند و در حل مشکلات و پذیرش تغییرات جدید بهتر عمل می‌کنند. یادگیری یک زبان همچنین شما را وادار به تمرکز، و زندگی در لحظه می‌کند. یک تجربه‌ی ذهنی عمیق در دنیای پر هیاهوی اطرافمان. یک ساعت در روز می‌تواند اعتماد بنفس و ذهنیت شما را به یک مرحله بالاتر ارتقا دهد؛ حال دیگر نیازی نیست که به فرصت‌های شغلی و مسافرتی آن اشاره کنیم.

یک ساعت اضافه یادگیری زبان

پس، بگذارید رو راست باشیم، ما این یک ساعت اضافه را با انجام کارهای بی ارزش تلف می‌کنیم. اگر بعضی از کارهای اشاره شده در زیر را انجام دهید می‌توانید از این یک ساعت اضافه به بهترین نحو ممکن استفاده کنید:

  • زمان کمتری برای شبکه‌های اجتماعی بگذارید.
  • از دیدن ویدیوها و کلیپ‌های تصویری بیشمار در شبکه‌های اجتماعی خودتان را دور کنید.
  • صبح زودتر بیدار شوید و از این یک ساعت به هنگام آماده کردن صبحانه برای مطالعه و یادداشت برداری استفاده کنید.
  • از زمانهایی که منتظر نهار می‌مانید استفاده کنید و پادکست گوش دهید.
  • جملات و عباراتی که در کلاس یا در کتاب یاد گرفته‌اید را دوباره مرور کنید و سعی کنید آنها را بصورت کاربردی بکار بگیرید.
  • به دوستان خود یاد دهید! اثبات شده است که با آموزش به دیگران، خودتان بهتر می‌توانید چیزی را یاد بگیرید. سعی کنید چیزهایی که یاد گرفته‌اید را با دیگران در میان بگذارید.

زمان تغییر است

آماده‌ی شروع هستید؟ از این زمان استفاده کنید و در فریدلینگو هر زبانی که می‌خواهید را یاد بگیرید. شما می‌توانید با خواندن مقالات زیر شروع به یادگیری یک زبان خارجی کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن